Modern office partitions: how to divide the open space environment

Stikla Studija

Apr 29, 2024

Little privacy, little peace: open spaces are not always the best solution for workplaces. …. In this article, we show you the possibilities and advantages of partitions for modern, comfortable offices in which to work.

There are many open-plan offices in Latvia and elsewhere, where dozens of desks can coexist in one large space. Over the past decades, open plan solutions have gained much recognition for their ability to break down barriers, facilitating communication and collaboration between colleagues, not to mention saving space and resources.

However, it can interfere with privacy and silence. In an open space, it is a constant series of chatter, ringing, announcements, clicks, laughter: this constant noise can cause nervousness, distraction and thus lower productivity. In addition, constant contact with colleagues can cause stress.

Partition walls are the best solution for transforming an open-plan office into an environment where everyone loves to work.

As partitions can be selected in different shapes, materials and characteristics, they allow all requirements to be met and customised to achieve the best organisation of space.

What are glass partitions?

Partition walls are non-load-bearing structures designed to divide any type of room into smaller, better organised spaces. It is particularly useful to use partitions in modern offices with customised solutions or composite Partition walls: ideal sound insulation

One of the main problems of open-plan offices is the constant presence of noise, which reduces concentration. Creating separate office spaces with partitions also means a quieter, more pleasant environment in which people work with greater comfort and productivity. The materials/glass used for office partitions often have sound-absorbing properties that guarantee the quietness needed to work well.

This noise barrier also obviously prevents internal sounds from spreading to the outside world: an ideal solution for employees who often have confidential calls, meetings or conferences.

Consequently, the partition sound insulation also provides privacy that an open-plan office cannot offer.

More privacy with glass partitions

Glass partitions are particularly ideal for modern offices where you don’t want to completely lose the appeal of an open-plan solution. In fact, glass allows you to divide spaces in a sensible way while maintaining visual continuity.

It also provides greater brightness and a feeling of being in a much larger space than one separated by partitions made of other materials.

Partitions not just for offices Atsevišķu biroja telpu izveide ar starpsienām nozīmē arī klusāku, patīkamāku vidi, kurā cilvēki strādā ar lielāku komfortu un produktivitāti . Materiāliem/stikliem, no kuriem tiek izgatavotas biroja starpsienas, bieži ir skaņu absorbējošas īpašības, kas garantē klusumu, kas nepieciešams, lai labi darbotos.

Šī trokšņu barjera acīmredzami arī ļauj iekšējām skaņām neizplatīties uz ārpasauli: ideāls risinājums darbiniekiem, kuriem bieži ir konfidenciāli zvani, sanāksmes vai konferences. Līdz ar to starpsienu

skaņas izolācija nodrošina arī privātumu, ko nevar piedāvāt atvērtā plānojuma birojs.

Vairāk privātuma ar stikla starpsienām

Stikla starpsienas ir īpaši ideāli piemērotas moderniem birojiem, kur nevēlaties pilnībā zaudēt atvērtās telpas risinājuma pievilcību. Faktiski stikls ļauj saprātīgi sadalīt telpas , vienlaikus saglabājot telpu vizuālo nepārtrauktību. Tas arī nodrošina lielāku spilgtumu un sajūtu, ka atrodaties daudz lielākās telpās, nekā tās, kuras atdala no citiem materiāliem izgatavotas starpsienas.

Starpsienas ne tikai birojiem

Starpsienas pārsvarā tiek izmantotas modernos, funkcionālos birojos , taču tās var izmantot arī citos kontekstos: bēniņos, noliktavās, komerciālās ēkās un jebkura veida atklātās telpās, kam var būt vairākas izmantošanas iespējas. Tos var izmantot, lai izveidotu uzgaidāmās telpas klīnikās vai privātās studijas modernās mājās.

Tā kā tām nav nepieciešamas atļaujas un tās var viegli un ātri uzstādīt, starpsienas ir optimāla izvēle ikvienam, kam vienkārši nepieciešams sadalīt telpu.

PILNSTIKLA STUDIJA stikla un alumīnija starpsienas

Balstoties uz savu pieredzi alumīnija un stikla izmantošanā augstas kvalitātes arhitektūras elementiem, piemēram, alumīnija logiem un durvīm vai stiklotām starpsienam , PILNSTIKLA STUDIJA piedāvā stikla un alumīnija starpsienas, lai maksimāli palielinātu to efektivitāti, struktūru un estētiku.

Kā paskaidrots iepriekš, stikls ir īpašs materiāls, kas ļauj izveidot starpsienas, kas ir unikālas ar savu estētiku un funkcionalitāti. Atvērtā plānojuma telpas ir nevainojami sadalītas, nodrošinot privātumu un skaņas izolāciju, taču nezaudējot telpisko komunikāciju un visvērtīgākās dabiskās gaismas klātbūtni. Tāpēc biroji ar stikla starpsienām ir estētiski eleganti, ļoti praktiski un lieliski dzīvošanai.

Alumīnijs ir izcilības materiāls , kas to visu padara iespējamu, jo kā ļoti izturīgs materiāls ļauj iegūt pat ļoti lielas stikla starpsienas bez papildu balstiem. Tādējādi jūs varat baudīt ļoti lielas stikla sienas, nezaudējot šim materiālam raksturīgo vizuālo nepārtrauktību un caurspīdīgumu.

Turklāt alumīnija izmantošana ļauj pielāgot stikla starpsienu ar dažāda platuma un biezuma rāmjiem, kam var būt dažādas krāsas un apdares, lai pielāgotu stikla sienu jebkurai biroja estētikai.

PILNSTIKLA STUDIJA stikla starpsienas nodrošina stabilitāti, komfortu un izcilu IZSKATU. Tās var izvēlēties dažādos atvēršanas veidos, bīdāmas, salokāmas, veramas kā arī vērtņu risinājumos ar vai bez rāmjiem.

Citi raksti

Kitchen glass panels

Want your kitchen...

Shower cabin

Tempered glass shower...

Glass Partition Design and Interior Applications

Glass partitions have...