Mūsdienu biroja starpsienas: kā sadalīt atvērtās telpas vidi

Stikla Studija

Apr 29, 2024

Maz privātās telpas, maz miera: atklātas telpas ne vienmēr ir labākais risinājums darba vietām. Šajā rakstā mēs parādām starpsienu iespējas un priekšrocības mūsdienīgiem, ērtiem birojiem, kuros strādāt.

Latvijā un citviet ir daudz atvērtā plānojuma režīmā veidotu biroju, kuros vienā lielajā telpā līdzās sadzīvo pat desmitiem galdu. Pēdējo desmitgažu laikā atvērtās telpas risinājums ir guvis lielu atzinību, pateicoties tā spējai nojaukt visus šķēršļus, atvieglojot komunikāciju un sadarbību starp kolēģiem , nemaz nerunājot par  telpas un resursu ietaupījumu.

Taču tas var traucēt privātumam un klusumam. Atvērtā telpā tā ir nepārtraukta pļāpāšanas, zvana, paziņojumu, klikšķu, smiešanās virkne: šis pastāvīgais troksnis var izraisīt nervozitāti, novērst uzmanību un tādējādi pazemināt darba produktivitāti. Turklāt nepārtraukts kontakts ar kolēģiem var izraisīt stresu.

Starpsienas ir labākais risinājums atvērtā plānojuma biroja pārveidošanai par vidi, kurā ikvienam patīk strādāt.

Tā kā starpsienas var tikt izvēlētas dažādās formās, materiālos un īpašībās, tās ļauj izpildīt visas prasības un pielāgot tās, lai panāktu vislabāko telpas organizēšanu.

Kas ir stikla starpsienas?

Starpsienas ir nenesošas konstrukcijas , kuru uzdevums ir sadalīt jebkura veida telpas mazākās, labāk organizētās telpās. Īpaši lietderīgi ir izmantot starpsienas mūsdienu birojos ar pielāgotiem risinājumiem vai kompozīcijas moduļiem, kas veicina loģiskāku un efektīvāku telpas sadali. Turklāt starpsienas ir arī estētiski pievilcīgas, tādējādi palielinot telpas estētisko vērtību un visa uzņēmuma tēlu.

Ir daudz veidu starpsienu, no kurām katra ir paredzēta dažādām vajadzībām. Tie var būt no dažādiem materiāliem, piemēram, koka, alumīnija un stikla.

Lai izveidotu modernu, mūsdienīgu biroju, kurā ir prieks strādāt un uzņemt klientus, labākais risinājums ir stikla starpsienas ar alumīnija profiliem.

Starpsienu priekšrocības mūsdienu birojiem.

Mūsdienu biroja nodalījumu ieviešanas priekšrocības ir vairākas.

Laika gaitā biroja telpas prasības var mainīties. Starpsienas ir lieliski piemērotas telpu ātrai un efektīvai reorganizācijai: tās ir viegli pārvietojamas, demontējamas un montējamas, un, protams, tām ir nepieciešams mazāk darba, īsāku laiku un zemākas darbaspēka izmaksas nekā mūra sienu būvniecībai.

Starpsienas: ideāla skaņas izolācija

Viena no galvenajām atvērto telpu biroja problēmām ir nepārtraukta trokšņa klātbūtne, kas samazina koncentrēšanos . Atsevišķu biroja telpu izveide ar starpsienām nozīmē arī klusāku, patīkamāku vidi, kurā cilvēki strādā ar lielāku komfortu un produktivitāti . Materiāliem/stikliem, no kuriem tiek izgatavotas biroja starpsienas, bieži ir skaņu absorbējošas īpašības, kas garantē klusumu, kas nepieciešams, lai labi darbotos.

Šī trokšņu barjera acīmredzami arī ļauj iekšējām skaņām neizplatīties uz ārpasauli: ideāls risinājums darbiniekiem, kuriem bieži ir konfidenciāli zvani, sanāksmes vai konferences. Līdz ar to starpsienu

skaņas izolācija nodrošina arī privātumu, ko nevar piedāvāt atvērtā plānojuma birojs.

Vairāk privātuma ar stikla starpsienām

Stikla starpsienas ir īpaši ideāli piemērotas moderniem birojiem, kur nevēlaties pilnībā zaudēt atvērtās telpas risinājuma pievilcību. Faktiski stikls ļauj saprātīgi sadalīt telpas , vienlaikus saglabājot telpu vizuālo nepārtrauktību. Tas arī nodrošina lielāku spilgtumu un sajūtu, ka atrodaties daudz lielākās telpās, nekā tās, kuras atdala no citiem materiāliem izgatavotas starpsienas.

Starpsienas ne tikai birojiem

Starpsienas pārsvarā tiek izmantotas modernos, funkcionālos birojos , taču tās var izmantot arī citos kontekstos: bēniņos, noliktavās, komerciālās ēkās un jebkura veida atklātās telpās, kam var būt vairākas izmantošanas iespējas. Tos var izmantot, lai izveidotu uzgaidāmās telpas klīnikās vai privātās studijas modernās mājās.

Tā kā tām nav nepieciešamas atļaujas un tās var viegli un ātri uzstādīt, starpsienas ir optimāla izvēle ikvienam, kam vienkārši nepieciešams sadalīt telpu.

PILNSTIKLA STUDIJA stikla un alumīnija starpsienas

Balstoties uz savu pieredzi alumīnija un stikla izmantošanā augstas kvalitātes arhitektūras elementiem, piemēram, alumīnija logiem un durvīm vai stiklotām starpsienam , PILNSTIKLA STUDIJA piedāvā stikla un alumīnija starpsienas, lai maksimāli palielinātu to efektivitāti, struktūru un estētiku.

Kā paskaidrots iepriekš, stikls ir īpašs materiāls, kas ļauj izveidot starpsienas, kas ir unikālas ar savu estētiku un funkcionalitāti. Atvērtā plānojuma telpas ir nevainojami sadalītas, nodrošinot privātumu un skaņas izolāciju, taču nezaudējot telpisko komunikāciju un visvērtīgākās dabiskās gaismas klātbūtni. Tāpēc biroji ar stikla starpsienām ir estētiski eleganti, ļoti praktiski un lieliski dzīvošanai.

Alumīnijs ir izcilības materiāls , kas to visu padara iespējamu, jo kā ļoti izturīgs materiāls ļauj iegūt pat ļoti lielas stikla starpsienas bez papildu balstiem. Tādējādi jūs varat baudīt ļoti lielas stikla sienas, nezaudējot šim materiālam raksturīgo vizuālo nepārtrauktību un caurspīdīgumu.

Turklāt alumīnija izmantošana ļauj pielāgot stikla starpsienu ar dažāda platuma un biezuma rāmjiem, kam var būt dažādas krāsas un apdares, lai pielāgotu stikla sienu jebkurai biroja estētikai.

PILNSTIKLA STUDIJA stikla starpsienas nodrošina stabilitāti, komfortu un izcilu IZSKATU. Tās var izvēlēties dažādos atvēršanas veidos, bīdāmas, salokāmas, veramas kā arī vērtņu risinājumos ar vai bez rāmjiem.

Citi raksti

Stikla Starpsienu Dizains un Pielietojumi Interjerā

Stikla starpsienas ir...

Kā Stikla Margas Var Uzlabot Jūsu Mājas Interjeru

Stikla margas ir...

Rievota Stikla Pielietošana Interjerā: Estētika un Funkcionalitāte

Kas ir rievots...