Ugunsdrošas bezrāmju stikla durvis

PILNSTIKLA STUDIJA ir VETROTECH LUNAX ugunsdrošo stikla durvju oficiālais pārstāvis Latvijā.

Mūsu piedāvātajos bezrāmju stikla risinājumos galvenā prioritāte ir ugunsizturība un drošība. Visi mūsu produkti atbilst kvalitātes standartiem un spēkā esošajiem normatīviem Eiropā.

Lunax UGUNSDROŠĀS DURVIS ir pieejamas E, EW un EI klasifikācijās ar ugunsizturības ilgumu 30 un 60 minūtes ar maksimālajiem durvju vērtnes izmēriem 1150 x 2300 mm vai 2300 x 2300 mm atkarībā no tā, vai tā ir viena vai divas vērtnes.

Lunax Porta UGUNSDROŠAS STIKLA durvis ir unikāls bezrāmja stikla durvju risinājums, kas vienlaicīgi garantē nepieciešamās ugunsdrošības klases. Piedāvājumā ir gan vienviru, gan divviru durvis.

Vēl viena Lunax durvju priekšrocība ir tā, ka šī ugunsizturība ir efektīva abās durvju pusēs. Pēc nepieciešamības durvis var tik vērtas uz abām pusēm. (pendeļdurvis).
Šādas ugunsdrošas bezrāmju stikla durvis viennozīmīgi papildinās Jūsu ēku un būs pievienotā vērtība ne tikai ugunsdrošības ziņā, bet tās arī pasvītros ēkas eleganci un modernismu.

Esam uzstādījuši vairāk kā 120 ugunsdrošas bezrāmju stikla konstrukcijas, tādos objektos kā ZUNDA TOWER, TELE 2 birojs, BALCIA apdrošināšanas nams, KONVENTA SĒTA.