SIA “Pilnstikla studija” rūpējas par jūsu privātumu un visu piemērojamo tiesību aktu un noteikumu ievērošanu attiecībā uz jebkādiem personas datiem, ko varam apkopot par jums, kad apmeklējat mūsu vietni stiklastudija.lv. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat, ka mēs apkopojam un izmantojam jūsu datus saskaņā ar šo privātuma politiku.

Ar šo konfidencialitātes politiku mēs vēlamies jums paskaidrot, kādus datus mēs apkopojam, kā mēs tos izmantojam un kādas ir jūsu tiesības aizsargāt savus datus. Politika attiecas tikai uz mūsu vietni un tās apmeklētājiem un neattiecas uz datiem, kas savākti, izmantojot citus kanālus.

Jūsu datu apstrādātājs ir SIA “Pilnstikla studija”

e-pasts: studija@stiklastudija.lv

Mēs apkopojam un apstrādājam informāciju saskaņā ar Eiropas Savienības Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR), kas stājās spēkā 25.05.2018.

Datu vākšana un izmantošana

Kādus datus mēs apkopojam

Apkopotā informācija ietver gan informāciju, ko jūs apzināti un aktīvi sniedzat mums, kad izmantojat vai piedalāties mūsu pakalpojumos vai kampaņās, kā arī visu informāciju, ko jūsu ierīces nosūta, piekļūstot mūsu produktiem un pakalpojumiem.

Mūsu apkopotie dati ietver informāciju, ko esat apzināti kopīgojis ar mums, kad izmantojat mūsu pakalpojumus vai kampaņas, un informāciju, ko jūsu ierīces automātiski nosūta mums.

Jūsu personas dati var sasniegt mūs šādos veidos:

 • Ja sazināsieties ar mums pa tālruni, e-pastu vai tiešsaistes tērzēšanu
 • Ja pārlūkojat vietni stiklastudija.lv
 • Ja komentējat, atzīmējiet ar Patīk vai kopīgojiet kādu ziņu mūsu sociālo mediju kontā
 • Ja abonējat mūsu biļetenu
 • Kad komentējat ziņas mūsu vietnē

Vākto datu veidi

Personas dati

Mēs lūdzam jums sniegt personas informāciju tikai tad, ja tas ir nepieciešams pakalpojuma sniegšanai. Sazinoties ar mums vai apmeklējot mūsu vietni, jūs varat kopīgot ar mums šādu informāciju:

 • Vārds un uzvārds
 • Personas identifikācijas numurs
 • E-pasta adrese
 • Pasta adrese, valsts, novads, pilsēta
 • Tālruņa numurs
 • Tērzēšanas vēsture starp jums un mums
 • Informācija par jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu un IP adresi

Žurnāla faili

Mūsu vietne stiklastudija.lv saglabā žurnālfailus par saviem apmeklētājiem. Savāktā informācija var ietvert:

 • Izmantotās ierīces veids
 • Interneta protokola (IP) adrese
 • pārlūka veids
 • Interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP)
 • Tīmekļa vietnes apmeklējuma datums un laiks
 • Ieejas un izejas lapas klikšķu skaits tīmekļa lapā

Informācija žurnālfailos tiek izmantota, lai analizētu tendences, administrētu vietni, uzraudzītu vietnes apmeklētāju darbības un apkopotu demogrāfisko informāciju. Saņemtā informācija nav paredzēta, kā arī neļauj identificēt personu.

Sīkfaili

Tāpat kā lielākā daļa vietņu, arī stiklastudija.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatne būtībā ir teksta fails, kas tiek saglabāts lietotāja ierīcē, kad viņš apmeklē vietni. Sīkfaili tiek izmantoti, lai noteiktu un saglabātu preferences, reģionālos iestatījumus, pakalpojumu izmantošanas iespējas utt.

Ja vēlaties, pārlūkprogrammas iestatījumos varat atspējot sīkfailu izmantošanu, taču šādā gadījumā jums piedāvātā pakalpojuma darbība var tikt traucēta.

Sīkfaili ir sadalīti pastāvīgajos un sesijas sīkfailos. Pastāvīgās sīkdatnes paliek jūsu datorā vai mobilajā ierīcē pat pēc pārlūkprogrammas vai datora aizvēršanas. Tomēr sesijas sīkfaili tiek dzēsti uzreiz pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas.

Sīkfaili tiek sadalīti pēc to mērķa:

Nepieciešamie sīkfaili. Sesijas sīkfaili, kuru mērķis ir ļaut jums izmantot mūsu vietnē piedāvātos pakalpojumus. Šīs sīkdatnes palīdz autentificēt lietotājus un novērst lietotāju kontu ļaunprātīgu izmantošanu. Bez šīm sīkdatnēm mēs nevaram piedāvāt jums vēlamos pakalpojumus.

Paziņojumu sīkfaili. Šie sīkfaili nosaka, vai lietotāji ir piekrituši sīkfailu izmantošanai vietnē.

Funkcionalitātes sīkfaili. Šīs sīkdatnes ļauj jūsu pārlūkprogrammai atcerēties jūsu veiktās izvēles, izmantojot vietni, piemēram, jūsu pieteikšanās informācijas vai valodas preferenču saglabāšanu. Šo sīkfailu mērķis ir nodrošināt jums personalizētāku pieredzi un izvairīties no jūsu preferenču atkārtotas ievadīšanas.

Kā mēs izmantojam datus

Mēs varam izmantot apkopoto informāciju dažādiem mērķiem, tostarp:

 • Lai uzturētu, pārvaldītu, attīstītu, personalizētu un paplašinātu mūsu vietni
 • Lai apkopotu statistiku, lai mēs varētu nodrošināt labākus pakalpojumus un/vai piedāvājumus un izprastu un analizētu mūsu vietnes apmeklētāju uzvedību.
 • Lai jūs identificētu pa tālruni, īsziņu vai e-pastu
 • Nosūtām jums informāciju un lūdzam atsauksmes par mūsu pakalpojumiem
 • Lai novērstu krāpšanu un aizsargātu mūsu vietni
 • Lai mēs varētu ar jums sazināties, izmantojot sociālo mediju kontu
 • Lai iespējotu tērzēšanas vēstures lasīšanu, lai paātrinātu atbilstošu padomu sniegšanu
 • Lai uzlabotu mūsu pakalpojuma kvalitāti un nodrošinātu efektīvākus pārlūkošanas risinājumus
 • Izstrādāt jaunus produktus, pakalpojumus vai uzlabot to funkcionalitāti
 • Lai vienkāršotu un paātrinātu mūsu mijiedarbību, kad sazināties ar mums
 • Citiem nolūkiem. Piemēram, lai analizētu datus, pētītu tendences, novērtētu mūsu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Kādos gadījumos mēs varam kopīgot jūsu datus

 • Mēs varam kopīgot vai pārsūtīt jūsu personas datus saistībā ar mūsu uzņēmuma īpašumtiesību maiņu, apvienošanos, aktīvu pārdošanu, finansēšanu vai iegādi. Mēs jūs informēsim par jūsu personas datu pārsūtīšanu un kad uz tiem attieksies citas privātuma politikas noteikumi.
 • Mēs varam kopīgot jūsu datus ar mūsu partneruzņēmumiem, pieprasot tiem ievērot šo privātuma politiku. Saistītie uzņēmumi ietver mūsu mātes un meitas uzņēmumus, kopuzņēmumu partnerus vai uzņēmumus, kas mums pieder.
 • Mēs varam kopīgot jūsu datus ar saviem biznesa partneriem, lai piedāvātu jums noteiktus produktus, pakalpojumus vai kampaņas.
 • Ar jūsu piekrišanu mēs varam izpaust jūsu personas datus jebkuram citam nolūkam.
 • Mums ir pienākums izpaust jūsu personas datus, ja to pieprasa likums. Labticīgi mēs varam arī izpaust jūsu datus, lai izpildītu juridiskos pienākumus, aizsargātu savas tiesības vai īpašumu, novērstu vai atklātu iespējamos tiesību aktu pārkāpumus saistībā ar mūsu pakalpojuma lietošanu un nodrošinātu pakalpojuma lietotāju drošību.

Jūsu personas datu saglabāšana

Uzņēmums glabā jūsu personas datus tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šajā privātuma politikā noteiktajiem mērķiem. Mēs saglabājam un izmantojam jūsu personas datus, ciktāl tas nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridiskās saistības (piemēram, ja mums ir jāsaglabā jūsu dati, lai ievērotu piemērojamos tiesību aktus), lai atrisinātu strīdus un īstenotu mūsu juridiskos līgumus un politikas. p>

Uzņēmums arī saglabā žurnālfailus iekšējās analīzes vajadzībām. Žurnālfaili parasti tiek glabāti īsāku laiku, ja vien dati netiek izmantoti, lai stiprinātu drošību vai uzlabotu mūsu pakalpojuma funkcionalitāti, vai arī mums saskaņā ar likumu ir noteikts pienākums glabāt datus ilgāku laiku.

Bērnu datu apstrāde

Neviens no mūsu produktiem vai pakalpojumiem nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem, un mēs apzināti neievācam informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja mums ir aizdomas, ka mēs apstrādājam personas, kas jaunāka par 13 gadiem, datus, mēs izņemsim šo personu no visām mūsu datu bāzēm.

Jūsu tiesības aizsargāt savus datus

Jums vienmēr ir tiesības ar mums neizpaust savus datus, zinot, ka tas var ietekmēt jūsu pieredzi mūsu vietnē. Ja izvēlaties neizpaust savus datus ar mums, mēs tādēļ neizturēsimies pret jums mazāk. Sniedzot mums personas informāciju, jūs saprotat, ka mēs to apkoposim, uzglabāsim, izmantosim un izpaudīsim saskaņā ar šo Privātuma politiku. Jums ir tiesības pieprasīt sīkāku informāciju par par jums savāktajiem datiem.

VDAR datu aizsardzības tiesības

Mēs vēlamies pārliecināties, ka esat informēts par visām savām datu aizsardzības tiesībām. Katram lapas lietotājam ir tiesības uz šādiem nosacījumiem:

 • Piekļuves tiesības — jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu kopijas.
 • Tiesības uz datu labošanu — jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs labotu datus, kas, jūsuprāt, ir neprecīzi. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai mēs papildinātu datus, kas, jūsuprāt, ir nepilnīgi.
 • Tiesības uz dzēšanu — noteiktos apstākļos jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu dzēšanu.
 • Tiesības ierobežot datu apstrādi — noteiktos apstākļos jums ir tiesības pieprasīt jūsu personas datu izmantošanas ierobežošanu.
 • Tiesības iebilst pret personas datu izmantošanu — noteiktos apstākļos jums ir tiesības iebilst pret savu personas datu izmantošanu.
 • Tiesības uz datu pārnesamību — noteiktos apstākļos jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs nododam apkopotos datus trešajai pusei vai tieši jums.

Jūsu datu drošība

Jūsu personīgās informācijas drošība mums ir svarīga, taču, lūdzu, atcerieties, ka neviena informācijas apmaiņas metode internetā vai jebkura elektroniskās uzglabāšanas metode nav 100% droša. Lai gan mēs darām visu iespējamo, lai aizsargātu jūsu datus, mēs nevaram garantēt pilnīgu to drošību.

Stikla siena SIA veic visus saprātīgi nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar šo privātuma politiku un Igaunijas Republikas tiesību aktiem. Jūsu dati netiks nodoti nevienai organizācijai vai valstij, ja vien tam nebūs pamatota iemesla un tiek nodrošināta jūsu datu drošība.

Atsauce uz citām vietnēm

Mūsu vietnē jūs varat atrast saites uz citām tīmekļa vietnēm, kas mums nepieder. Noklikšķinot uz trešās puses saites, jūs tiksit novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs ļoti iesakām izlasīt katras apmeklētās vietnes privātuma politiku.

Mēs nekontrolējam trešo pušu vietnes un neesam atbildīgi par to saturu, privātuma politikām, sniegtajiem pakalpojumiem vai citādi.

Konfidencialitātes politikas atjauninājumi

Ja nepieciešams, mums ir tiesības veikt izmaiņas šajā privātuma politikas dokumentā. Kad privātuma politika tiks atjaunināta, mēs mainīsim dokumenta atjaunināšanas datumu tās apakšā. Ja turpināsiet apmeklēt un izmantot mūsu vietni pēc privātuma politikas atjaunināšanas, mēs to uzskatīsim par jūsu piekrišanu izmaiņām.

Pēdējo reizi mainīts 29/04/2024