Kāpēc izvēlēties alumīnija logus?

Stikla Studija

Apr 17, 2024

Vai ir pienācis laiks nomainīt esošos logus? Neatkarīgi no tā, kādu stilu vai krāsu jūs meklējat, to, iespējams, var atrast alumīnija rāmī. Alumīnija logi kļūst arvien populārāki. Tā var nebūt lētākā izvēle, taču ietaupīsiet uz apkures izmaksām, nebūs apkopes, un paies ilgs laiks, līdz atkal būs jādomā par logu maiņu. Pateicoties viegliem rāmjiem un vairāk stikla, jūs maksimāli izmantosit ienākošo gaismu un nodrošināsit vislabāko skatu no logiem. Alumīnija logi nodrošina arī siltuma un skaņas izolāciju, pasargājot jūs no aukstuma un bloķējot satiksmes troksni. Tie ir arī “zaļā” izvēle, jo alumīnijs ir gandrīz 100% pārstrādājams; tā nav problēma, jo rāmji var kalpot pat trīsdesmit gadus.

Novērš siltuma zudumus

Mūsdienīgie alumīnija logi ir aprīkoti ar A klases energoefektivitāti. Tas tiek panākts, rāmja iekšpusē izmantojot termisko barjeru, kas nodrošina siltā un aukstā gaisa nokļūšanu atbilstošajā loga pusē. Šī barjera tiek uzstādīta loga rāmja būvniecības laikā, un, lai nodrošinātu rāmja hermētiskumu, tiek izmantotas īpašas blīves. Ar alumīnija logu siltuma zudumi ir ļoti mazi, un caurvējš paliks pagātnē.

Apvienojiet to ar enerģiju taupošiem dubultstikliem, un jūsu māja būs silta un mājīga, vienlaikus samazinot apkures rēķinus.

Zemas uzturēšanas izmaksas

Vieglie rāmji var padarīt alumīnija logus smalkus. Alumīnijs ir ārkārtīgi izturīgs un ilgmūžīgs lietošanā. Logi ir tā mājas daļa, kuru visticamāk ietekmēs temperatūras svārstības un slikti laikapstākļi. Alumīnija logi var izturēt vēju un lietu labāk nekā koksne vai PVC, un tos nesabojās UV stari.

Jūsu jaunajiem logiem praktiski nebūs nepieciešama apkope, jo tie ir ļoti izturīgi pret rūsu un koroziju.

Stilīgas izvēles

Alumīnija rāmjus var izmantot, lai izveidotu dažādu stilu logus. Izvēlieties stilu, kas vislabāk atbilst jūsu īpašumam. Mūsdienīgai mājai izvēlieties elegantas un modernas bīdāmas durvis.

Plānojot logus, izvēlieties plašu stiklojumu bez dalījuma, tas viss ir iespējams ar alumīnija rāmjiem.

Jūsu logu rāmji tiks krāsoti atbilstoši jūsu prasībām. Krāsošana notiek rūpnieciski. Ir pieejamas vairāk nekā 200 krāsu, un jūs varat izvēlēties, vai viss rāmis ir nokrāsots vienā krāsā vai arī iekšējai un ārējai virsmai ir dažādas krāsas. Trīskāršais stiklojums ir standarta komplektā un tam ir visaugstākie silltumvadamības koeficienti.

Alumīnija logi ir gan praktiski, gan pievilcīgi. Katram īpašumam ir piemēroti stili, un tie ir izstrādāti atbilstoši augstākajiem enerģijas taupīšanas standartiem. Papildus lieliskajam izskatam tie uzlabos arī jūsu mājas drošību ar standarta daudzpunktu bloķēšanas sistēmām.

Ugunsizturība

Nelaimīgā kārtā uguns iedarbībai pakļauti materiāli, piemēram, koks un PVC, var tikt neatgriezeniski bojāti.

Alumīnija logu un durvju priekšrocība šajā gadījumā ir pats materiāls, kas ir nedegošs metāls, kas klasificēts kā A1 ugunsdrošības klase. Tas nozīmē, ka alumīnijs neveicina uguns izplatīšanos, kā arī neizdala kaitīgus izmešus, ja tas tiek pakļauts augstu siltuma avotu iedarbībai.

Īsumā, visas alumīnija priekšrocības padara to par ideālu materiālu logu rāmjiem , it īpaši, ja vēlaties izsmalcinātu dizainu un lielus, gaismas piepildītus logus, kā arī vieglus, izturīgus un praktiski neiznīcināmus rāmjus.

Citi raksti

Mūsdienu biroja starpsienas: kā sadalīt atvērtās telpas vidi

Maz privātās telpas...

Stikla Starpsienu Dizains un Pielietojumi Interjerā

Stikla starpsienas ir...

Kā Stikla Margas Var Uzlabot Jūsu Mājas Interjeru

Stikla margas ir...