Stikla vējtveri un terases

PILNSTIKLA STUDIJA projektē, izgatavo un uzstāda ALUMĪNIJA UN BEZRĀMJU stiklu vējtverus, stikla terases un stikla alumīnija ziemasdārzus.

Vējtveri vai aizstiklotu terasi, ziemasdārzu var pasūtīt ar mērķi aprīkot komerciālus, ražošanas objektus un privātas dzīvojamās telpas.

Vējtveris iekštelpās
Šāds stikla vējtveris būtiski pasargā iekštelpas no aukstajām gaisa plūsmām, īpaši aukstajā sezonas laikā. Parasti to novieto uzreiz aiz galvenajām ieejas durvīm. Šādu vējtveri var izvelēties gan ar veramām durvīm, gan bīdāmam durvīm.

Vispieprasītākie ir bezrāmju stikla vējtveri ar veramām durvīm.
Mūsu produktu piedāvājumu klāstā ir arī stikla alumīnija vējtveri, kur ir Iespējama automātiska durvju atvēršanās opcija, kas lieliski iederas komerctelpu aprīkošanai.

Terašu bezrāmju iestiklošana
Bezrāmju terases iestiklošana ir labi piemērota savrupmājām, vasarnīcām un balkoniem, kafejnīcām un citiem objektiem. Šādas terases ierīkošana ļauj Jums baudīt plašu skatu, jo terases stikli ir pilnībā atbīdāmi un atlokāmi.

Ziemasdārza iestiklošana
Ja izvēlēsieties iestiklot terasi ar alumīnija konstrukciju, tad varēsiet atrasties ziemassdārzā arī aukstajā ziemas laikā. Šī konstrukcija nodrošina ļoti augstus energoefektivitātes un siltumvadāmības rādītājus.
Savukārt siltajā laika periodā varēsiet baudīt skaisto laiku atbidot terases durvis. Mūsu piedāvājumā ir pilnībā atbīdāmas alumīnija durvis.

Mūsu produktu klāstā ir arī stikla jumtiņi, pāriet uz sadaļu https://stiklastudija.lv/stikla-jumtini/