Starpsienas

Stikla Studija

May 30, 2024

Modernā arhitektūra un dizains paver jaunas iespējas stikla izmantošanai mūsdienīgos interjeros. Stikla starpsienas ir kļuvušas par iecienītu elementu vispirms MODERNOS BIROJOS, bet pēc tam arī privātajos projektos (zemāk aprakstīti piemēri), piešķirot pilnīgi jaunu un unikālu izskatu pat vistradicionālākajiem dizaina stiliem.

 Pie mums Jūs variet pasūtīt:

1.AUGSTAS SKAŅAS IZOLĀCIJAS STARPSIENAS līdz pat 37 dB (uzspied un apskati galeriju)
2.Bezrāmju starpsienu konstrukcijas
3.Veramas starpsienas
4.Bīdāmas starpsienas
5.Starpsienas elegantos LOFT stila rāmīšos.

Zemāk piedāvājam ieskatu stikla izmantošanai privātos projektos.

Starpsienas WOW efektam!

Stikla starpsienas ir jauna modes tendence interjera dizainā. Un, ja agrāk stikla starpsienas telpu zonēšanai tika izmantotas tikai pārstāvniecībās, tad tagad šo detaļu izvēlas dizaineri visā pasaulē. Mums ir idejas, kā izmantot šo moderno objektu dzīvojamās mājas interjerā.

Viesistaba!

Protams, stikla starpsiena var atrisināt daudzas funkcionālas problēmas, taču dažkārt stikla konstrukcija starp 2 zonām, piemēram, virtuve un viesistaba, ir tikai dizaina gājiens, kas piešķir telpai modernu un greznu izskatu. Vienota gaiteņa un viesistabas telpa ir vēl viens veids, kā saglabāt telpas apjomu un plašumu, ir apvienot gaiteni vai zāli ar dzīvojamo istabu. Stikla starpsiena šajā gadījumā pasargās mājīgo dzīvojamo istabu no aukstām gaisa plūsmām, ielu putekļiem un mitruma, vienlaikus piepildot gaiteņa zonu ar gaismu un saglabājot plašas telpas sajūtu.

Guļamistaba!

Stikla starpsiena ir lieliska iespēja ierīkot atsevišķu guļamistabu diezgan plašā studio tipa dzīvoklī vai pārplānot dzīvokli ar šaurām istabām. Ar stikla starpsienas palīdzību tiek izveidota atsevišķa, apgaismota telpa, kas vizuāli saglabā telpas plašumu. Atliek tikai pievienot biezus aizkarus, kas pilnībā izolē guļamistabu naktī. Dizaineri iesaka šādas konstrukcijas būvēt no kontrastējoša tumša koka vai metāla un pilnīgi caurspīdīgiem stikliem. Šādi dizaini izskatās moderni un stilīgi.

Mājas biroja risinājums!

Vēl viens veids, kā izmantot stikla sienas interjerā, ir mājas biroja organizēšana. Mājas birojs parasti ir maza telpa, tāpēc stikla sienas padarīs to vizuāli lielāku. Un, ja birojā nav loga, tad šāda tehnika ļaus dienasgaismai iekļūt telpā.

Ģērbtuve aiz stikla!

Vēl viena ideja stikla sienu izmantošanai interjerā ir ģērbtuves organizēšana, ko no guļamistabas atdala stikla sienas. Pateicoties stikla izmantošanai šajā gadījumā, ģērbtuvē iekļūst dabiskais apgaismojums, guļamistaba šķiet plašāka, un ģērbtuve var kļūt par guļamistabas interjera akcentu, protams, ja tajā ir ierīkotas piemērotas uzglabāšanas sistēmas, lai uzturētu kārtību .

Citi raksti

Virtuves stikla paneļi

Vēlaties lai Jūsu...

Dušas kabīne

Rūdīta stikla duša-...

Mūsdienu biroja starpsienas: kā sadalīt atvērtās telpas vidi

Maz privātās telpas,...