Par mums

Pilnstikla Studija uzsāka savu darbību 2005. gadā.

Esam ir spēcīgs, inovatīvs un strauji augošs alumīnija stikloto  konstrukciju ražotājs,  kas saviem klientiem piegādā augstas kvalitātes būvniecības risinājumus plaša spektra ēkām un objektiem. Mūsu krātā  pieredze ļauj realizēt skaistus, interesantus un konstruktīvi sarežģītus projektus, kuros izmantojam stiklu visdažādākajās variācijās. 

 

Pilnstikla Studija lepojas ar savu pieredzi, reputāciju un dažādu sarežģītu projektu īstenošanā Latvijas un Eiropas tirgos. Mēs nepārtraukti sekojam jaunākajām tendencēm nozarē un turpinām meklēt inovatīvus risinājumus, lai nodrošinātu mūsu klientiem augstākās kvalitātes risinājumus un veicinātu nozares produktivitāti un izaugsmi.

Varam sevi saukt par ekspertiem alumīnija un stikla konstrukciju projektēšanā un ražošanā, tieši pateicoties gadu gaitā iegūtai pieredzei.

Visa ražotā produkcija ir sertificēta atbilstoši Eiropas un starptautiskajiem standartiem.

gadu pieredze
0 +
sadarbības partneri Eiropā
0 +
objekti
1000 +

Mūsu vīzija

Mēs ticam, ka alumīnijs un stikls ir vairāk nekā tikai materiāls – tas ir ceļš uz mūsdienu arhitektūras un dizaina izcilību. Ar mūsu prasmēm, pieredzi un radošumu mēs ražojam stikla konstrukcijas, kas ir ne tikai estētiski pievilcīgas, bet arī funkcionālas un ilgtspējīgas.

Mēs strādājam, lai radītu inovācijas, kas maina domāšanu, vērtības un atver jaunas iespējas stikla izmantošanā būvniecībā. Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka katrs mūsu veidots stikla elements iemieso izcilību, drošību un ilgtspēju, vienlaikus atbilstot klientu vajadzībām.

Mēs redzam sevi kā uzņēmumu, kas ne tikai ražo produktus, bet arī sniedz risinājumus – sadarbībā ar klientiem, lai saprastu viņu vajadzības un radītu pielāgotus alumīnija stikloto konstrukciju risinājumus.

Mūsu vīzija ir izveidot pasaules klases alumīnija stikla konstrukciju uzņēmumu, kurš ietekmē ne tikai pašreizējo, bet arī nākamo paaudžu arhitektūru un dizainu, paverot ceļu uz jaunām iespējām un neskartām robežām.