Jaunumi
* VAJADZĪGI MONTĒTĀJI [Lasīt tālāk]
* ALUMĪNIJA KONSTRUKCIJU KATALOGI [Lasīt tālāk]
* LOFT stikla durvis un starpsienas ar alumīnija profiliem [Lasīt tālāk]
* #teirdarbs [Lasīt tālāk]
* Ražojam rullo vārtus/ žalūzijas veikaliem. [Lasīt tālāk]
* VĒJA BARJERAS PILNSTIKLA STUDIJA piedāvā iespēju IZBAUDĪT..... [Lasīt tālāk]
Kontakti

Pilnstikla Studija SIA

 GSM:+371 26484805

studija@stiklastudija.lv

Skaņu izolējošas sienas

Pēdējos gados esam uzstādījuši vairāk kā 3000 m2 stikla starpsienas ar AUGSTU SKAŅAS IZOLĀCIJU

Mūsu pieredze, vairāku gadu garumā, ļauj realizēt un rast PAREIZOS risinājumus, arī konstruktīvi sarežģītiem projektiem.

Mūsdienās biroja telpu iekārtojums ir ieguvis augstus standartus.

Šaura un tumša kabineta vietā, mēs radām plašas un gaišas telpas, ienesot patīkamu atmosfēru darba videi.

Stikls ir lielisks materiāls un ar to var panākt ne tikai telpas plašumu un vieglumu, bet arī augstus skaņas izolācijas radītājus, iekārtojot sapulču telpas vai konferenču zāles.

Līdz ar to pieaug nepieciešamība pēc klusām telpām un sanāksmju telpām, kur varētu notikt konfidenciālas sarunas. Stikla starpsienas bieži izmanto, lai izveidotu birojus, sanāksmju telpas un klusas telpas, jo tās spēj nodrošināt labu skaņas samazināšanas līmeni, vienlaikus nodrošinot dabisku gaismas plūsmu un vizuālo savienojamību visā darba vietā.

STIKLA STUDIJA šo visu uzmērīs, saprojektēs, saražos un uzstādīs.

Objekts realizēts sadarbībā ar STUDIO PILENS, CABOT biroja telpas.

Kāpēc izvēlēties akustiskās stikla starpsienas? 

AKUSTISKĀS STIKLA STARPSIENAS ir ieguvušas popularitāti, pateicoties to unikālajai spējai nemanāmi apvienot visas SKAŅAS KONTROLES un caurspīdīguma priekšrocības ar estētisku dizainu. Tradicionālās reģipša starpsienas var radīt izolācijas un ierobežotības sajūtu, kas faktiski var kavēt sadarbību un dabiskās gaismas sadali. Savukārt akustiskās stikla starpsienas nodrošina mūsdienīgu risinājumu, kas saglabā ATVĒRTA PLĀNOJUMA izkārtojumu, vienlaikus efektīvi samazinot skaņas pārraidi. Tas nozīmē, ka varat izjust produktīvāku darba vidi, kurā darbinieki var sazināties, nenovēršot uzmanību no pārmērīga trokšņa.

Kāpēc JUMS vajadzētu ieguldīt akustiskajās STIKLA STARPSIENĀS?

Akustiskajai telpas sadalīšanai ar skaņu izolējošām stikla starpsienām ir daudz priekšrocību, tostarp uzlabotu privātumu, uzlabotu koncentrēšanos un paaugstinātu produktivitāti darba vietās. Tas arī palīdz radīt ērtāku un mierīgāku darba vietu, samazinot trokšņa līmeni.

Kuras zonas var gūt vislabāko labumu no akustiskās sadalīšanas?

Akustiskā sadalīšana ir lieliski piemērota birojiem, zvanu centriem, konferenču telpām, bibliotēkām, klasēm, slimnīcām, restorāniem un daudz ko citu. Būtībā jebkura telpa, kurā ir svarīga trokšņu kontrole un skaņas izolācija.