noderīgi par stiklu

Kā galvenais jeb kuras stikla sistēmas izejmateriāls ir rūdīts stikls - tas ir stikls, kurš ir termiski apstrādāts pie īpaši augstām temperatūrām, tādējādi palielinot izturību par 5 reizēm. Pateicoties šim materiālam, mēs radam stikla konstrukcijas un stikla sitēmas, kuras pamatoti varam saukt par "bezrāmja stikla konstrukcijas". Visa stikla apstrāde, tai skaitā griešana pēc nepiecišamā izmēra, malu apstrāde, urbšana notiek pirms stikla  rūdīšanas, kas katram konkrētajam stikla panelim faktiski ir pēdēja apstrāde. Bezrāmja stikla sitēmas galvenās priekšrocības ir to gaisīgums, vieglums un mūsu modernajam laikam, tik nepieciešamā eleganceTradicionāli ”BEZRĀMJA” stikla sistēmas tiek būvētas, izmantojot 10mm vai 12mm rūdīta stikla paneļus. Stikla paneļi ir izgatavojami dažādos krāsu toņos - bez tradicionāli caurspīdīga ir iespēja izvēlēties piemēram, brūnu, pelēku vai matētu toni. Drošība ir ļoti svarīgs faktors pilnīgi visos būvniecības projektos! Tā kā mūsu piedāvātais produkts ir stikls – rūdīts stikls, pastāv atsevišķi mehāniskas iedarbības gadījumi, kad gan stikls, gan arī jeb kāds cits materiāls var neizturēt slodzi. Rūdīts stikls plīstot sadrūp sīkos gabaliņos, tādējādi neradot nopietnus draudus veselībai. Rūdīta stikla nosaukums anglu valodā ir safe glass, kas burtiski tūlkojot, nozīmē drošais stikls.

stikla sienas

Stikla sienas ir stikla konstrukcijas, kuras telpās pilda sadalošo sienu funkcijas. Stikla sienas vai stikla strpsienas var būt gan līdz griestiem, gan arī līdz noteiktam/vajadzīgajam augstumam. Tās lieliski norobežo apkārtējo telpu, tai pašā laikā jūs vizuāli nezaudējiet nevienu centimetru. Stikla sienas ir viegli un ātri uzstādāmas, dekoratīvi apstrādājamas un viegli kopjamas. Papildus tiko minētajam elegantajam izskatam, stikla starpsienas lieliski aiztur skaņu. Mūsu piedāvājumā ir divu veidu stacionārās stikla starpsienas, kuras tiek veidotas vai nu izmantojot U veida profilu sistēmas, vai arī pielietojot punktveida stiprinājumus, kuros stikls var tikt stiprināts tikai uz diviem punktiem grīdā un griestos, tādējādi panākot izcilu gaisīgumu un vieglumu.

 

Papildus iekštelpu sienām, izgatavojam arī ārējās stikla sienas vai stikla fasādes, kuras varam uzstādīt izmantojot bezrāmja - punktveida risinājumus. Tāpat mūsu piedāvājumā ir alumīnija fasādes risinājumi.