Aktuāli

Esam sekmīgi un veiksmīgi nodibinājuši kontaktus ar kompāniju kas sevi jau ir pierādījusi Dienvideiropā, produktīvi izmantojot savu bezrāmju balkonu/lodžiju/ terašu iestiklošanas sistēmu. 

No 2012 gada vasaras PILNSTIKLA STUDIJA ir „allglass todoristal” officiālie izplatītāji un ražotāji BALKONU un TERAŠU iestiklošanas sistēmai Baltijas valstīs. BALKONU Sistēmas profili un mehānismi tiek izgatavoti Spānijā.

Sistēmas sagatavošana uzstādīšanai notiek Latvijā Pilnstikla Studijas ražotnē.

Ar ko mūsu Balkonu sistēma atšķiras no citam: tā vienkārši ir labāka, jo

- Tai faktiski nav ritošās daļas, kuras diemžēl pie ekstremāliem apstākļiem, kādi valda mūsu platuma grādos ļoti nereti sabojājas. Stiklu bīdīšana notiek pateicoties speciālai slīdvirsmai.
- Tā ir stabilāka (ipaši pie koka konstrukcijām) jo viss svars atrodas uz grīdas plaknes
- Tā ir viegli regulējama...pateicoties (pēc nepieciešamības) dubultajai profilu sistēmai, to var izregulēt un jūs nepamanīsiet griestu vai apakšējas daļās nelīdzenumu
- BALKONU un TERAŠU Sistēmu var uzstādīt gan ar 6, 8 ,10 gan 12mm stiklu, kas vienā gadījumā to padara ievērojami simpātiskāku pēc cenas, bet lietojot biezāku stiklu, ievērojami palielinās skaņas izolācijas radītāji, kā arī maximalā augstuma ierobežojumi faktiski ir bez limita ...piemēram lietojot 6mm stiklu, jūs variet uzstādīt sistēmas, kuras ir tikai līdz 1500 max. augstas, tikmēr lietojot 12mm stiklu jūs variet uzstādīt terašu iestiklojumu līdz pat 3500mm augstumā.
- Blīvējuma sistēmas...papildus standarts blīvgumijām, kuras montējas uz stikla, varam ierīkot speciālu roktura sistēmu, kuru novietojiet aizvēršanas pozīcijā, mēs maksimāli saspiežam stiklus kopā... līdzīgi, kā logu sistēmai
- Sistēmai ir ierīkoti speciāli ūdens izvades kanāli...respektīvi, no apakšējā kanāla ūdenim ir iespējas iztecēt bet, protams, tikai uz ārpusi, tas tur nesakrājas, nebojā sistēmu.
- Skaņas izolācijas radītājs RW stiklam: 6mm – 31dB, 8mm – 32dB, 10mm – 33dB, 12mm – 34dB ... tātad uzstādot sistēmu attiecīgi izmantojot biezāku stiklu mēs varam panākt vismaz 2* augstāku skaņas izolāciju (3dB ir slieksnis, kad cilvēkam skaņa liekas 2* skaļāka vai attiecīgi klusāka)
- Pateicoties produkta augstajai kvalitātei un ievērojot dažas lietas varam nodrošināt līdz pat 5 gadu garantijas servisu....tātad, ja vienreiz sezonā esam veikuši balkona vai terases apkopi/pārbaudi/ regulāciju (par nelielu godīgu samaksu) un sistēmai nav laušanas pazīmes.,.