News
* Ražojam rullo vārtus/ žalūzijas veikaliem. [Lasīt tālāk]
* VĒJA BARJERAS PILNSTIKLA STUDIJA piedāvā iespēju IZBAUDĪT..... [Lasīt tālāk]
* GLAZED FIRE DOORS [Lasīt tālāk]
* SKAŅU IZOLĒJOŠAS STIKLA STARPSIENAS. [Lasīt tālāk]
* NEW DESIGN- glass railings CONSTRUCTION [Lasīt tālāk]
* Innovative and exclusive sliding system from ITALY. [Lasīt tālāk]
Contacts

Pilnstikla Studija SIA

 GSM:+371 29 606 606

studija@stiklastudija.lv

Pilnstikla Studija

                      PILNSTIKLA STUDIJAS 13 gadus 

ilgi krātā pieredze ļauj realizēt skaistus, interesantus un un konstruktīvi sarežģītus projektus, kuros izmantojam rūdītu stiklu visdažādākajās variācijās.

 Katrā projektā, lai cik liels vai mazs tas būtu - duša siena vai arī ēkas stiklotā fasāde, cenšamies ielikt kaut ko no sevis , savas zināšanas, uzkrāto pieredzi un tā ir  -

                 PILNSTIKLA STUDIJAS VIZĪTKATRE.

 

PILNSTIKLA STUDIJA darbojas modernā un neaizstājamā darbības virzienā, kas ir stikla konstrukcijas. Šo specifisko projektu risināšanu un vadība, un, protams, radītā produkta piegāde un uzstādīšana. Pateicoties sadarbības partneriem Latvijā un Eiropā, kā arī veiksmīgi izvēlētiem produktiem un mūsu tehniskajiem risinājumiem, mēs radam oriģinālus projektu risinājumus, esam konkurētspējīgi un elastīgi savos projektu piedāvājumos, kuru galvenais un vienīgais uzdevums ir piepildīt mūsu cienījamo un uzticīgo klientu vajadzības un ģeniālās idejas. Veicam teicamu sadarbību ar vadošu uzņēmumu Francijā, Spānijā un Itālijā, kuri visā pasaule ir pazīstami zem zīmoliem Saint Gobain SEVAX un Minusco. Mūsu piedāvājumā ir specifiska, augstākās kvalitātes un, protams, eiropas aktuālākās modes un stila tendencēm piesātināta stikla furnitūra.